Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Anping County Baitong wire mesh products Co., Ltd
Dom

Anping County Baitong wire mesh products Co., Ltd

Im Online Czat teraz

Anping County Baitong wire mesh products Co., Ltd

1 2 3 4
firmaPics.title0 companyPics.title1 companyPics.title2 companyPics.title3
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : BT
Ilość pracowników : 100~120
Coroczne wyprzedaże : 3000000-3500000
Rok założenia : 2011
pc Export : 80% - 90%
Wprowadzenie
Historia
Usługa
Nasz zespół

Anping Baitong Wire Mesh Products Co., Ltd.

Anping Baitong Wire Mesh Products Co., Ltd Wcześniej znana jako Anping County Baitong Screen Factory, jest producentem i przetwarzaniem filtrów oraz produktów do głębokiego przetwarzania przedsiębiorstw.
Siedziba firmy znajduje się w rodzinnym mieście siatki drucianej, bazie przemysłowej z siatki drucianej - hebei anping, głównej produkcji i eksploatacji sita z filtrem klinowym, siatki drucianej klinowej, siatki drucianej V, siatki szwowej, perforowanej siatki metalowej, siatki dziurkowanej, litej Ekran separacji cieczy, bęben obrotowy z filtrem stałym i inne produkty z siatki drucianej, szeroko stosowane w przemyśle petrochemicznym, ochronie środowiska, maszynach, budownictwie, lotnictwie i innych gałęziach przemysłu.
Nalegamy na przestrzeganie filozofii biznesowej „uczciwości, profesjonalizmu, korzyści dla wszystkich”, na pierwszym miejscu stawiamy klienta, jakość na pierwszym miejscu, obsługa klientów z nauką i technologią, przestrzeganie postępu technologicznego, ciągłe innowacje i nieustanne wychodzenie poza to, co więcej.
Produkty są eksportowane do ponad 20 krajów, a także do Japonii, Korei Południowej, Europy i Ameryki, Azji Południowo-Wschodniej, ciesząc się dużym zaufaniem i uznaniem użytkowników krajowych i zagranicznych.
Baitong będzie nadal w pełni wykorzystywać swoje wszechstronne zalety w dziedzinie produktów z siatki drucianej, stale zaspokajać potrzeby klientów, aby dostarczać wysokiej jakości produkty i usługi dla globalnych partnerów.
Nasza firma będzie nadal wspierać dobre technologie i rozwiązania, dalej poszerzać szerokie pole do rozwoju i dążyć do zbudowania uczciwych, pragmatycznych, harmonijnych i korzystnych dla obu stron relacji.

Szczegóły kontaktu
Anping County Baitong wire mesh products Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Derek

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)